| MaryMaria333 a întrebat:

Salut. Dacă vreau să îmi fac comandă de pe net la 3 chestii din părți diferite și vreau ca ele să vină prin poștă, voi primi la domiciliu înainte 3 bilete de la fiecare parte sau unul singur pentru toate comenzile? Este vorba de acel bilet care îți dă de veste să te duci după comandă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, ar trebui sa iti vina pachetele direct acasa iar cum sunt de la firme diferite vor veni in cutii separate, chiar si in zile separate. Probabil ai dat comanda de ceva foarte mare care necesita ridicarea de la sectia lor iar in cazul asta la fel, daca iti vin toate coletele in aceeasi zi, n.are rost sa primesti 3 instiintari de.o data. Vei primi una, eventual care sa te anunte de venirea tuturor, insa daca vor primii comenzile separat in mai multe zile cei primii cate o instiintare de colet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti da 3 bilete.

| sierra1 a răspuns:

Probabil nici un biler! comenzile sunt expediate prin cureri rapizi care dau sms-uri

| Celcestietot a răspuns:

Primesti notificare prin e-mail, nu prin bilete trimise in scrisori ca in Secolul XIX.