| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce cind intru in counter strike 1.6 si cind dau clik pe find servers imi deschide unu si acelasi server. de ce nu-mi apare o lista cu mai multe servere?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut.intri in cstrike dupa resource si stergi game menu.

17 răspunsuri:
| florin08 a răspuns:

Pai sincer multi au intalnit problemele astea inclusiv eu.Asta inseamna ca acel CS nu e bun.Si inseamna ca trebuie instalata altul.Iti dau un link de unde iti poti lua countere 100% bune...http://www.bestarena.ro//descarca.html

| Zangetsu a răspuns:

Ai fost victima unei actiuni de slowhacking, incearca sa eviti serverele fantoma.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Unele server au un fel de a te bloca a intra pe alte servere, altele nu te lasa nici sa iesi din cs pe pe buton quit:) ideea e alta:
incearca servare de cs care au acelasi lucru dar nu te blocheaza si atunci cand vezi ca ti s a schimbat intra si nu mai ai probelme de ex intra pe serveru asta : (connect cs.alexone.ro sau connect www.palalila.ro) joaca un timp si iti va disparea tampenia asta cu blocatul :) sper ca o sa ti mearga:)

| RyugaHideki a răspuns:

Cand intri mai des pe un anumit server se salveaza doar unul sau doua. uneori, chiar daca dai Quit.sa iesi din joc, tot iti intra intr-un server.
Ai 3 variante: reinstalezi cs-ul ca sa nu iti mai apara nimic
Pui servere la favorit
sau
Intri tastand in consola : connect... :27015 sau cum este serverul

| davidtm a răspuns:

Doamne ba nu trebuie nimic.
doar trebuie sa stearga game menu din cstrike, resource>si stergi game menu

| ManeXbuc a răspuns:

Se pare ca davidtm a avut dreptate aceeasi pb am avut-o si eu, am facut cum a spus david si la mine a functionat

| Street22 a răspuns (pentru ManeXbuc):

Pai va rog am si eu problema asta puteti sa-mi explicati pas cu pasa cum sa sterg game menu?

| Street22 a răspuns (pentru ManeXbuc):

Am si eu problema asta imi puteti explica pas cu pas cum sa sterg game menu?

| Street22 a răspuns:

Salut am si eu problema asta puteti sa-mi explicati si mie cum sa sterg game menu pas cu pas?

| Stefyyzxx a răspuns (pentru davidtm):

Stii de ce cand dau pe fiind servers nimi apare niciun sv? ma poti ajuta?

| masterleague a răspuns:

Nu-mi merge find server dela cs ce sa fac?

| masterleague a răspuns:

Multumesc ca m-ati ajutat

| hiripanraul a răspuns:

Dar dc nu ma lasa sa il sterg

| cila1995 a răspuns:

Mersi m-a ajutat

| ALEXY55 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faceti pentru a scapa de efectele ei este sa intrati in counterstrike/cstrike/resource/ (folderul unde aveti instalat cs-ul/cstrike/resource) si sa stergeti gamemenu.res. Acesta este fisierul care va redirectioneaza spre serverul respectiv. Dupa ce il stergeti nu o sa mai aveti probleme

| pandurii a răspuns:

Anonim,sunt 2 explicatii logice.1)Creca ai cs non-steam.2)ai game menu in csstrike resources. sper ca te-am ajutat.

| sorinache2000 a răspuns:

Pt a reveni setarile la cs exact cum l-ati instalat o data tr sa procedati astfel! start/run.la run scrieti regedit va apar mai multe fisiere. Hkey current_user o sa gasiti un folder software intrati o sa va apara mai multe foldere acolo e un folder vale il stergeti. Cam atat intrati in cantar si bafta