| flipino a întrebat:

Salut.Poate cineva sa explice Poza bust si full body?

3 răspunsuri:
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Poza bust este atunci cand cineva iti face o poza de la brau sau piept in sus, iar full body este atunci cand cineva iti face o poza care sa cuprinda intreg corpul tau.

| Sonia822 a răspuns:

Poza de buletic + poza in care te vezi cu totul. O cer curvarii pe la interviuri, sau creatorii de vise

| Ineys a răspuns:

Https://cdn.shopify.com/......8x2048.jpg - de aia i se si zice BUST.

https://previews.123rf.com/......smiles.jpg - Full Body cred ca vorbeste de la sine.