| edy423 a întrebat:

Salut, recent am luat sala si m-am programat si pentru traseu.Problema este ca din cauza emotiilor am uitat data (stiu, facepalm). Stiti cumva cum o pot afla?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow.n-ai primit nimic la mana, o foaie, ceva? daca nu, suna unde te-ai programat si te identifica pe baza de buletin

| Speranta12 a răspuns:

Daca de pe-acum te-au apucat emotiile, e clar ca n-o sa reusesti din prima la traseu. Fii mai serios, ca politistul daca te vede un papa lapte, te va pica rapid. maturizeaza-te.