| N0H4CK a întrebat:

Salut,TPU. Acum cateva zile mi-am pus un piercing in lobul urechii, primul fiind. Cand anume il pot schimba cu altul? Daca il schimb inainte sa se vindece, incetinesc sau complic cumva procesul de vindecare?
Am gasit deja un model care imi place mult si ard de nerabdare sa-l schimb.

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

La vindecare ajuta uleiul de ti tree de la Fares. din plante. Daca nu e umflat si n-are puroi, daca atunci cand apesi pe lob nu te doare deloc sau e o durere suportabila, cred ca poti incerca sa-l schimbi.

| N0H4CK explică (pentru Sonia822):

Te pup