| Ano0nim a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! puppy dog eyes De cateva zile mi-a aparut o umflatura/galma (daca pot spune asa) pe lobul urechii stangi.Iar de cate ori apas pe ia ma doare. sad
1. De la ce a aparut?
2. Ce pot face sa se dezumfle/vindece? sad

p.s. sunt fata si nu vreau raspunsuri la caterinca. straight face
Rapunsul care ma lamureste funda.

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Poate fi chiar un cos [a patit si iubitul meu ], care apare sub piele e foarte dureros..si pana coace:-

| oxxy05 a răspuns:

Buna! mi se mai intampla si mie cateodata..este un cos aparut sub piele asa cum a spus si NCL, insa nu te ingrijora, eu pun spirt pe o bucatica mica de vata de exemplu si ma masez putin acolo. Fa si tu la fel in fiecare zi( o data sau de doua ori) si in 3-4 zile iti trece happy
Funda? :X