| SuZuki98 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor cu un sv de metin..deci este pe full screen dat si cand intru in el nu mi se vede pe tot ecranu practic in josu ecranului si in susu ecranului de la pc mi se vede negru ..in loc sa se vada pe tot ecranu patrat se vede dreptunghiular ..mai mic sa zic si nu stiu de ce..am intrebat si alti playeri dupa server si lor nu mi se vede cum mi se vede mie, lor li se vede normal.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TheRulS a răspuns:

Sal incearca sa dai la config si sa faci rezolutia daca ai nev de ajutor id meu siis_gm1@yahoo.com si skype-ul ady.adelyn98 sper ca te-am ajutat