| SuZuki98 a întrebat:

Ce setari trebuie sa faci la hyper cam 3 ca sa mi se vada ecarnul complet cand filmez? Am mai incercat si acum o data am dat pe full screen am dat pornire am pus pauza sa intru intr-un joc si cand este sa intru in el il pornesc din nou si fac ceva acolo si dupa ce ies din joc din ecranul ala de full screen am un patrat in stanga in care a filmat acolo odata mi s-a intamplat sa se vada mai mic in video.Aa si apropo vroiam in samp sa filmez dar nu stiu ce are de nu merge sad.Sau chestia este ca nu prea este bun hyper cam 3 ci sa filmez cu fraps ce credeti este mai bun ca am auzit de la alti prieteni ca este mai bun pentru filmat jocuri...Va rog ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Dragosh97 a răspuns:

Eu iti recomand programul Fraps pentru filmarea jocurilor. Este cel mai bun program in acest domeniu + ca poate filma HD fara a ingreuna foarte mult procesarea acestuia.
De aici il poti descarca: http://www.fraps.com/download.php

| SuZuki98 explică:

Salut mersi mult pentru sfat deci este mult mai bun si ce crezi ca eu nu prea am ramu mare si crezi ca mi se misca greu cand filmez cu el?