| 200GaByTzUu200 a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot face sa mearga adfly adica imi apare astepati nu mai arata 5 secunde si skip help ca unele moduri de la mc sunt cu adfly si nu le pot dowlanda helpppppp

Răspuns Câştigător
| GhiciCine a răspuns:

Intri pe chrome, si cauti pe google adblock, iti va aparea "Chrome Web Store", dai pe el, si iti apare in dreapta sus pe pagina "Adauga la chrome".

2 răspunsuri:
| GhiciCine a răspuns:

Foloseste google chrome, fa-ti cont, activeaza adblock si vezi acolo ce optiuni are.

| 200GaByTzUu200 explică (pentru GhiciCine):

Folosesc google si am cont si cum activez adblock daca merge iti dau funda!