| cosmin123bos a întrebat:

Am si eu o nelamurire, sunt in Anglia si vreau sa cumpar un laptop de pe amazon.co.uk si vreau sa folosesc Gift Carduri ca sa il iau.Laptopu costa undeva la 1000 de lire si un gift card are 100 de lire maxim.Intrebarea mea este pot sa folosesc gen 10 Gift Carduri deodata ca sa cumpar un produs? A mai folosit cineva vouchere din astea? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AndyKama a răspuns:

Nu,in nici un caz nu poti cumpara doar cu GIFT CARD.

Gift card-ul este un discount aplicat la o anumita tranzactie.Ca sa intelegi mai usor:

Cumperi laptop-ul cu 1000 Lire, dupa care, drept bonus, poti cumpara Sistem boxe(100 lire) folosind Gift Card.Mai exact primesti Sistemul gratuit, dar dupa ce ai facut o tranzactie substantiala.