| Gabitech a întrebat:

Am un iphone si f multe aplicatii in el precum "messenger, 3 conturi de mail, skype, raiffeisen, twitter, youtube multe alte softuri care cer user si parola. Am incercat sa folosesc acelasi user si parola la toate pentru a nu o uita, dar unele imi spun ca parola e prea scurta prea lunga cu majuscule fara, asa ca nu am reusit sa mentin o parola pentru toate. La un anumit timp ma incurc in ele si dau forgot password etc. Exista vreun program pentru iphone ca un portofel sa zic asa. unde sa am acces printr-o singura parola si cand intru acolo sa pot sa imi trec eu toate conturile cu username si parola? gasisem ceva de genul pwd mgr pro dar mai tare m-a incurcat, cand am sincronizat de vreo 2 ori telefonul mi s-au sters toate contactele. mai degraba le-as tine in aplicatia "notes" dar as vrea oarecum sa fie protejate si de vreo parola cumva. Aplicatia poate fi si cu bani, platesc nu e problema doar sa fie ceva simplu de folosit, si bun. Astept idei. va multumesc

Răspuns Câştigător
| costinyo a răspuns:

Cel mai bine le ti tot in "notes" si la restrictii in setari dezactivezi Notes, ii dai OFF, iar cand uiti vreo parola va trebui sa ii dai ON din nou. Restrictiile pot fi parolate si nu va sti nimeni ce ai tu in notes fara parola de acces. este doar o idee. La program de acest gen eu unul nu m-as risca pentru ca tocmai programul iti poate lua conturile si nu as avea incredere in asa ceva, e ca si cum i-as da portofelul unei fete sa mi-l tina un weekend...(cu carduri cu tot si cu bani)big grin

1 răspuns:
| Gabitech explică (pentru costinyo):

Nu imi apare "notes" in lista de restrictii.