| anonim_4396 a întrebat:

Am un volan marca infiniMAX si vreau sa mearga la gta san andreas (samp) pe toate serverele. Am incercat si imi merge doar la gta 3 si doar (volanul) pedalele de loc. Stiti ce setari sa fac la gta san andreas sau de la ce o fi ca sa mearga si volanul si pedalele? Ofer funda + vot!

PS: Nu mai am acele cd-uri care mi-au fost date la inceput cand l-am cumparat.

1 răspuns:
| CătălinKeenshi a răspuns:

Nu, iti trebuie cd-urile decat la instalare. In legatura cu volanul, merge doar la gta3 si gta san andreas, gta san andreas extreme si NFS. (orice gen de NFS.) E de la marca volanului, cumpara unul nou si va merge tongue Sper ca te-am ajutat.