| sebicns a întrebat:

Salut TPU cine ma poate ajuta si pe mine cu niste informati vreau sa ma inscriu la un cursuri pentru utilaje mai exact excavator si nu stiu prin ce exameme treci sau daca e greu sau nu sa manevrezi utilajul? Multumesc!

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Pare un utilaj "complex". Mai bine te-ai gandi ca o sa fie o experienta unica si ca te vei si bucura de ea. Cu curaj ca o sa fie bine. Si daca nu o sa poti sa incerci alt utilaj. Succes.