| Feitan a întrebat:

cu cine trebuie sa vorbesc pentru a putea vedea inregistrari video de pe camerele de supraveghere publice in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| stiudetoate123 a răspuns:

Doar un procuror poate cere sa vada imaginile, alea sunt pentru accidente, rapiri, furturi... etc. Daca e ceva grav poti cere la politie

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai un motiv foarte serios pentru a ajunge la un procuror care sa-ti aprobe asa ceva.
Si nu ti se va permite tie sa vezi nimic, dar se va deschide ancheta si vor verifica politistii.

| romeo78 a răspuns:

Cu hotărâre judecătorească, la cererea unui procuror de caz!