| Sports a întrebat:

dau fundita!
Stiu ca poate e o intrebare mai ciudata laughing am 16 ani si am foarte putin par pe maini...ce pot sfac sa-mi creasca mai repede si mai mult? big grin

5 răspunsuri:
| RewerDivli a răspuns:

Sa te razi mereu si creste foarte rau (nu recomand, dar...)

| claudica2703 a răspuns:

Daca chiar simti nevoia de mai mult par poti incerca varianta ce ia mai mult timp, aplica ulei de ricin la radacina sau arianta mai simpla, rade parul de pe maini de cateva ori consecutive si va creste mai des.

| Naяutσ a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti creasca mai mult? laughing

Ce ciudateni mai ganditi, mai era unu care avea nevoie de un tarus laughing vrei sa te transformi in varcolac? laughing

| Danciu821 a răspuns:

Daca chiar simti nevoia de mai mult par poti incerca varianta ce ia mai mult timp, aplica ulei de ricin

| Myhaytza2131 a răspuns:

Epileazate si dupa o sa creasca mai mare