| GodLight a întrebat:

De ce nu-mi mai apar pozele de pe card? Am fost plecat in vacanta si am facut multe poze pe un telefon Samsung Star II si cand am ajuns acasa am bagat cardul de memorie in alt telefon(Samsung galaxy young) si cand intru pe el gasesc:muzica,videoclipurile, jocurile dar pozele nu apar.
Oare, de ce? Si dupa ce am scos cardul din telefon si l-am bagat la loc in Samsung Star II nici aici nu mai apar.S-o fi sters singure? As putea sa le recuperez?

1 răspuns:
| Anonymus123123 a răspuns:

E foarte posibil ca memoria sa fi fost plina, dar, cauta in Google Foto si poate le gasesti(nu e neaparat posibil decat daca s/au sters dupa ce le/ai facut). Succes!