| George_Alecss_1998 a întrebat:

Din nou am o problema straight face
Acasa am un modem Digi Net Mobil....De multe ori il folosesc pentru a pune poze muzica pe telefon cu el. Azi am bagat cardul de memorie in el si am asteptat sa mi se dechida folderul sa imi pun poze, dar nu am mai gasit nimic straight face Toate pozele, muzica tot de pe card mi sau sters... Imi puteti spune un program sau sa imi spuneti ce sa fac sa recuperez tot ce era pe cardul meu de memorie?

2 răspunsuri:
| HaMaCenTER a răspuns:

Din pacate s-a formatat... Nu este nici o metoda de recuperare!