| paul0507 a întrebat:

mi s-au rupt sireturile la o pereche de adidasi si nu stiu de unde as putea sa imi cumpar o alta pereche de sireturi. Imi puteti spune va rog in ce magazine as putea merge sau de pe ce site-uri (din tara) as putea sa arunc o privire? Multumesc.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

In orice piaţă gasesti sireturi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe situri nu se vând șireturi. Sunt mici magzine cu furnituri de croitorie. Acolo o să găsești.

| Demidol a răspuns:

In Deichmann dar si prin hipermarket-uri. Asta daca nu ai o mercerie mai aproape.

| Lily1678 a răspuns:

S-karp, intersport, vans, Decathlon... Cam toate magazinele de pantofi