| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, o intrebare.

Firmele de curierat precum fan courier si urgent cargus au firme de ex in Bucuresti, Sibiu etc

Ele livreaza doar in orasul respectiv de unde e firma sau livreaza si in alte orase?

Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Livreaza in toata tara.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Livreaza in toata tara, doar ca livrarea in zonele mai departate de depozite sunt taxate extra

| hotdog444 a răspuns:

Livrează oriunde, dar e posibil sa primești coletul mai rapid dacă ești mai aproape de depozitul lor.

| George121 a răspuns:

Poți să trimiți colete in orice localitate dorești. Daca vrei sa compari tarifele curierilor intra pe www.trimite-ieftin.ro selectezi orașul de expediție, cel de destinație și cate kg are coletul și primești oferte din partea tuturor firmelor de curierat (tarife reduse).