| Bianca38 a întrebat:

Stie cineva cu ce firma de curierat livreaza Emag? Voiam sa stiu daca livrea si cu Cargus

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fan curier

| Wr3nch a răspuns:

Sameday.

| Catrice a răspuns:

Nah.

| Lukasssz a răspuns:

F.Curier.

| UserRo10 a răspuns:

Sameday si Fan Courier

| RainbowD a răspuns:

Salut!
Depinde de unde vin produsele comandate, sau ce firme partenere colaboreaza Emag. Sameday, Cargus, DPD, FanCourier, sau care mai sunt. Oricum, eu cand plasam comenzi pe Emag, cel mai des veneau prin Sameday sau FanCourier.

| BrainiaculEmoji a răspuns:

Livreaza la easybox si la usa cu Sameday...

| Oana1709 a răspuns:

Livrează cu toate firmele de curierat. Depinde de firma de unde sunt produsele și de zona ta

| Bianca38 explică (pentru Oana1709):

Pai de exemplu la firma de la care sunt produsele pe site ul lor scrie ca livreaza prin Sameday si transportul este 20 lei. Iar pe eMAG tot acelasi produs are transportul 13 lei si ma gandesc ca nu are cum sa fie aceeasi firma de curierat

| Oana1709 a răspuns (pentru Bianca38):

Prețul diferă pentru că eMag ul și negociază prețul transportului și în funcție de cate comenzi au. Clar ei livrează mai mult decât site ul respectiv. Eu la comenzi de pe eMag am primit cu Cargus, DPD, sameday și fan curier