| stefan1902 a întrebat:

Stiti in cat timp imi vine un produs cumparat prin comanda rapida?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe site-ul unde ai facut comanda, precizeaza care este timpul de livrare.

| ValentinGabi a răspuns:

Depinde la ce distanță stai de sediul lor, dar unde ai plasat comanda ar trebui să-ți arăte ziua

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Durata livrarii unui colet variaza in functie de firma de curierat/compania de unde ai plasat comanda/orasul in care locuiesti/alti factori... Uita-te pe site, acolo iti va arata timpul minim si totodata maxim de asteptare!