| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Stiti in Ploieşti vreun supermarket unde se vinde ramen instant? Adica gen doar noodle si aia si un sos foarte iute pe care sa il combini tu cu apa. Stiu ca se pune si carne si ou in ramen. Stiu ca in kaufland sau ceva gen au supe din acelea instant de la fidelicios dar nu stiu sigur daca au si ramen.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai Ramen înseamnă tăieței, sunt mai multe tipuri dar aia din Fidelicios sunt buni. Mixul ala de condimente e foarte dubios dar poți sa ii folosești cu alt sos dacă vrei. Sau poți pur și simplu sa iei o punga de tăieței de la raionul ala cu paste.