| madalicious a întrebat:

Stiti cat este un piercing pentru buric la Kaufland? Sau la orice supermarket?
Ca nu am mai fost de ceva vreme prin supermarket ca cumparaturile le fac parintii si eu n-am treaba. straight face

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| cleatsa a răspuns:

Piercing pentru buric gasesti pe www.e-biju.ro si-a cumparat o colega de-a mea si e f misto :*

4 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Buna, eu fac gauri in buric si piercingul este 20 lei
mentionez ca sunt din sibiu

| Zambete89 a răspuns:

Bună,

Eu am văzut cu 35 de lei, dar nu îmi mai aminstesc unde. Oricum prin carrefour, mall. Şi-a luat o fată de la mine din clasă si l-a luat din Spania cu 9 Euro şi este superb.

Paa

Răspuns utilizator avertizat
| nathalie a răspuns:

Uite sunt in king art cu 35 de lei si sunt foarte frumoase:X sunt si mai ieftine din cate imi amintescbig grin eu de acolo mi-am luat si sunt foarte dragute:X