| MariusAndrei60 a întrebat:

Salut, TPU. Sunt oarecum intr-o situatie disperata. Am intalnit o persoana cu care vorbesc numai pe Discord, nu am numarul ei de telefon sau sa-i cunosc prieteni sau ceva. Mai exact ea e din Brasov si eu din Buzau, insa nu a mai intrat de ceva timp pe aplicatia respectiva. Am impresia ca a patit ceva. Cum as putea sa-o gasesc? Sa merg la politie? Poate suna copilaresc, dar asa e cu atasamentul asta prostesc in virtual laughing

3 răspunsuri:
| DascaluIoan a răspuns:

Îți recomand să îți vezi se treburile tale.
Să nu îți pui încrederea în nimeni.

| Mirel4412 a răspuns:

Poate omul nu se mai joaca pe pc ca e Pastele, vrea si el sa stea cu familia, nu disperat sa gaseasca un om ca "nu mi-a mai raspuns la mesaje, si nu stiu cine e". Lasa omul in pace, o sa vina el si o sa se joace si cu tine.

| LittlePoppy a răspuns:

Poate s-a maturizat. Poate e in vacanta. Poate...
Daca i s-a intamplat ceva rau, cu siguranta familia persoanei stie si a anuntat politia daca era cazul.