| Alin2017 a întrebat:

termin clasa a-12-a si sunt la profil electro-mecanic si am de realizat un atestat in word 2007, problema este ca nu am nici-o idee despre ce trebuie scris la aceea tema, tema este Surse de curent continuu, nu aveți vreo idee cum trebuie făcut? Va rog veniți cu ceva argumente si explicații pentru ca habar nu am.cum trebuie făcut sau început, dau funda!

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Trebuie sa cauti pe net frate, am facut si eu atestat si mi-a luat 25 de pagini A4 in word, si tot ce e acolo este de pe net.Doar 2 sunt de la mine, adica "introducerea" si "concluzie", restul trebuie luat de pe net, facut frumos si cu imagini etc.