| RazvanRo22 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu cateva intrebari : Ati cumparat vreodata de pe okazii? Sunt oamenii seriosi? Ati facut schimburi de obiecte prin posta?
Astept raspunsurile voastre.
Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Buna. Da, am cumparat. E ok, poti fi linistit din pc asta de vedere.Credibilitatea vanzatorului o poti vedea din calificativele pe care le are primite in urma tranzactiilor deja efectuate.
In plus, tu nu pierzi nimic, plata se face la primirea coletului, nu platesti nimic in avans.
In ceea ce priveste schimbul, va fi asa cum stabiliti voi. Daca nu-ti trimite ce a promis, vei da calificativ negativ dupa ce se incheie tranzactia, lucru care il va afecta foarte mult pe celalalt si cu siguranta nu isi va permite acest risc.
Succes!

1 răspuns:
| Angel_5977 a răspuns:

Eu am cumparat un telefon de pe site`ul okazii si am avut norocul sa nimeresc omaneii corectii este bun telefonul nu are nimic defect, sora`mea si-a cumparat si ea dupa ceva timp tot de site`ul okazii telefon si avut norocul sa ii meraga 2 zile atatlaughing

Depinde de noroc si peste ce persoana dai poate il vinde ca e defect, tu cum nu ai cum sa verifici. Teapa