| kyoushouryuu a întrebat:

Salutare,

Recent am comandat o pereche de incaltari de pe un site.
Am primit un e-mail numit Order Process, in care erau trecute adresa, numele si valoarea coletului.
Problema e ca m-am razgandit, au trecut 3 zile si nici un semn de la acel site.
Am incercat sa ii contactez telefonic, insa fara nici un rezultat.
Coletul este in valoare de 356 RON + 10 RON transport ( posta romana).
Intrebarea este : Daca nu vreau sa mai iau incaltarile, cum procedez? Ma duc la posta si ii trimit pachetul inapoi?
Sunt ceva plati aferente pentru aceasta procedura?
Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai vrei aceste incaltari, cand vine coletul, NU mergi sa-l iei, iar Posta il va trimite inapoi. Sa ai o zi frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat