| KodekZ a întrebat:

Salutareeee big grin. Am nevoie si eu de un site de unde sa descarc iFile si Cydia multumesc anticipat. Si daca stiti careva hack pentru Clumsy ninja va dau FUNDOI + 1 RESPECTU meu big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Ghost1234 a răspuns:

Nu exista asa ceva cydia se poate instala doar prin Jailbreak cauta pe net ca gasesti o multime de tutoriale cum poti face asta si iti poti verifica aici modelul de iphone care il ai daca poate fi jailbreak-uit http://www.boio.ro/iphone-romania-suport-tehnic/

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Deci: am iPhone 4, iOS 7.0.4 si este blocat pe Franta. Cred ca ajung informatiile astea...

| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Deci am intrat pe Cydia am facut tot ce ai zis dar nu gaseste IAPFree Core Plugin sad ultimul pas nu reusesc sa fac

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Am rezolvat big grin Multumesc tongue. Si daca doresti sa tinem legatura id-ul meu este : alin.boss73

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Sti si tu vreo aplicatie cu, care pot schimba valorile (la bani si diamante etc) in jocuri?

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Dupa ce instalez programul nu imi da iconita sa pornesc nici pe dekstop nici la general. Porneste el singur?

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Am incercat pe 3 jocuri diferite si nu merge pe nici 1 sad

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Chestia ciudata este ca de cand am instalat Cidya nu imi mai da voie sa cumpar cu bani din appstore. Imi arata ca se conecteaza si ramane asa...

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Eu ma refer ca nu pot cumpara monede, diamante, rubine etc. in joc, cu bani reali. Am vazut tutoriale si arata ca trebuie sa dau buy dupeaia cand apare sa bag parola dau cancel si imi intra banii. asa ar trebui

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Nu am zis ca nu imi comvine sau ca nu e buna. Doar ca nu reusesc sa cumpar ce este cu bani reali in joc. Se blochiaza pe loading. Am incercat pe : Clumsy Ninja, Subway Surfers si cu inca un joc retardat online si pe toate aceeasi problema...ramane pe loading

Răspuns utilizator avertizat
| KodekZ explică (pentru TGeorge23):

Am incercat si IAPCracker si ma scoate cand dau sa cumpere ceva...iti poti face un id de messenger?sad vorbim mai repede acolo LIVE laughing

Răspuns utilizator avertizat