| KodekZ a întrebat:

Salutareeee big grin. Am nevoie si eu de un site de unde sa descarc iFile si Cydia multumesc anticipat. Si daca stiti careva hack pentru Clumsy ninja va dau FUNDOI + 1 RESPECTU meu big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ghost1234 a răspuns:

Nu exista asa ceva cydia se poate instala doar prin Jailbreak cauta pe net ca gasesti o multime de tutoriale cum poti face asta si iti poti verifica aici modelul de iphone care il ai daca poate fi jailbreak-uit http://www.boio.ro/iphone-romania-suport-tehnic/