| Daisy_5316 a întrebat:

Stie cineva cum pot face semnul "@" pe o tastatura setata in lb. romana? Fundita, pentru cel mai rapid rasp, of >course!:

Răspuns Câştigător
| nimic pt nimeni a răspuns:

Shift+2= @

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi face pe o tastatură setată în română. Dă pe engleză cu alt+shift şi apoi apasă shift +2 şi va fi "@". Baftă!

| foxi a răspuns:

Copy paste de aici@

| mamarutza1 a răspuns:

Pai poti sa dai Shift+Alt si se face in engleza iar apoi imediat faci Shift+doiul de deasupra literelor w si cu.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Trebuie sa-l setezi pe engleza e f simplu ai un buton jos in bara de activitate sau daca nu click dreapta pe ea o sal gasesti acolo

| Smile_3473 a răspuns:

La mine merge cu Shift + 2.

| alessutz11 a răspuns:

Nu merge... nici eu nu pot si le-am incercat pe toate.

| candy_6506 a răspuns:

Buna, asa se face AltGr (adică alt dreapta) + v papa

| Daisy_5316 explică:

Mai devreme era sora mea la PC. şi a dat din greşeală răspunsul lui "eu" câştigător. Dar am văzut că răspunsul lui Candy a funcţionat! Îţi mulţumesc frumosbatting eyelashes