| InSoMnIaC a întrebat:

Stie cineva daca/cand se elimina vizele pentru Canada? Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau ar putea sa citeasca presa si sa afle ca de la 1 decembrie 2017 cetatenii romani nu vor mai avea nevoie de viza pentru Canada.

Acordul e semnat de vreo 2 luni deja, nu trebuie sa mai intrebe pe nimeni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru suntserios):

Exact, dar e greu, mai bine pune o intrebare aiurea dcît sa facă cercetări pe cont propriu.

| InSoMnIaC explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru informatie, intreabam pentru ca pe siteul mae nu zice nimic. Totusi cred ca ar trebui sati schimbi numele in "suntdobitoc" ti s-ar potrivi mai bine. O zi buna!

| InSoMnIaC explică:

Haha lol, eu spre deosebire de tine intru de 3-4 ori pe an pe site-ul asta, spre deosebire de tine care esti campionul campionilor ma intelegi happy deci mi se pare cam ipocrit sa presupui asta.