| LaurentiuR a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde sa descarc jocuri pentru tableta Samsung galaxy?

Răspuns Câştigător
| SpawNury a răspuns:

Dar trebuie sa ai Android Market [ sau google plus mai nou ] Iti activezi netul [wireless de exemplu] intri in Market si iti descarci de acolo ce jocuri vrei.

2 răspunsuri:
| LaurentiuR explică (pentru SpawNury):

Stiu dar nu am net momentan sau wirelles si vreau sa descarc din pc si sa transfer pe tableta

| SpawNury a răspuns (pentru LaurentiuR):

Pai poti sa cauti pe net jocuri pentru android, vezi daca jocul este format.apk este compatibil cu tableta ta.