| xAngelEyes a întrebat:

Am o intrebare... De pe ce site pot sa`mi descarc si eu jocuri pe telefonul` Samsung Galaxy Shappy?

4 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Daca este un SGS autentic si nu o replica tebuie sa ai Android Market, daca nu ai cu regret iti spun ca ai luat teapa si ai cumparat o replica.

| KenJi a răspuns:

Android Market, Pandaapp.com, brothersoft.com

| addictedToBitches a răspuns:

Salut! happynu-ti trebuie site.Ai in el o chestie numita Android Market.ti-ai facut cont alea alea si descarci jocuri, aplicatii(unele gratis, altele cu plata) Bafta:* Trebuie sa ai net ca sa poti eventual un router ceva ca prinde wireless

| LeBronJames2013 a răspuns:

Buna.Daca telefonul tau are wifi si ii merge telefonul tau cu siguranta trebuie sa aiba Android Market si iti poti descarca jocuri.Sunt unele cu bani si altele gratis. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos.