| AvalohAlyn a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste emisiunea aia de pe discovery in care arata cum se produc diverse lucruri(chipsuri, napolitane, incaltaminte etc) si la ce ora se difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| Kitty* a răspuns:

Buna! Nu prea ma uit pe Discovery, dar cred ca emisiunea la care te referi tu se numeste "Cum se fabrica?" si se difuzeaza la 7:00, 13:00, 16:00 si 19:00 (asta pentru programul de azi).
Pentru a fi sigur mai cauta programul TV si pe googlehappy
Vizionare placuta!

15 răspunsuri:
| laura_2327 a răspuns:

Haunted parca. :*

| anca_3211 a răspuns:

Se numeste "Cum se fabrica?". Cred ca se difuzeaza de la ora 17. 00.

| Nuuu a răspuns:

"Cum se fabrica diverse lucruri?" si de obicei este la ora 19:00
http://tv.acasa.ro/program_Discovery_--p20.html

| Alex_7297 a răspuns:

How it's made în fiecare zi de la 16:00...

| adydassler a răspuns:

Cum se fabrica (how it's made)

| Razvan a răspuns:

How is made si o poti vedea online aici:http://www.tvduck.com/How-Its-Made.html

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

How it's made?/Cum se fabrica? si e al naibii de interesanta. Mai e si pe Discovery Science, dar chiar nu stiu exact la ce ore. Oricum, dupa-amiaza...pe la 15-16h.

| esperar a răspuns:

Emisiunea se numeste,, Cum se fabrica " se transmite la ora 13:00, 19:00 de luni pana vineri, iar sambata si duminica 15:00, 19:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How it's made! foarte sigur, pentru ca si eu ma uit mai mereu

| hrdcore a răspuns:

How it's made, in fiecare zi de la 19:00

| oky a răspuns:

How it's made m-am uitat chiar azi la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fabrica (how it's made)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca se numeste Cum se creaza atat sorry.

| Lucky_9459 a răspuns:

Stiu ca se numeste cum se fac lucrurile sau cum se fabrica nu mai stiu exact
si daca vrei vreo informatie cauta pe www.port.ro gasesti acolo ora si tot
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How it's made si se difuzeaza zilnin la ora 19:00