| Daria a întrebat:

Am vazut mai demult un documentar pe Discovery despre niste oameni care supravietuiau unor situatii critice.Cine stie cum se numeste emisiunea? Unde o pot vedea online, sau cand se difuzeaza la tv?

Răspuns Câştigător
| Prajitură a răspuns:

I showldn't be alive...
cred ca in fiecare zi de la 9 thinking ( 21:00)

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Se cheama I shouldn't be alive. Cauta pe youtube, poate ti-l da in parti. De tv, nu stiu

| matraguna1 a răspuns:

Emisiunea se cheama "I Shouldn't Be Alive". cauta intr-un program TV sa vezi exact cand e. oricum... e foarte interesanta...makes you think about lot of things.