| AvalohAlyn a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste emisiunea aia de pe discovery in care arata cum se produc diverse lucruri(chipsuri, napolitane, incaltaminte etc) si la ce ora se difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| Kitty* a răspuns:

Buna! Nu prea ma uit pe Discovery, dar cred ca emisiunea la care te referi tu se numeste "Cum se fabrica?" si se difuzeaza la 7:00, 13:00, 16:00 si 19:00 (asta pentru programul de azi).
Pentru a fi sigur mai cauta programul TV si pe googlehappy
Vizionare placuta!

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

How it's made?/Cum se fabrica? si e al naibii de interesanta. Mai e si pe Discovery Science, dar chiar nu stiu exact la ce ore. Oricum, dupa-amiaza...pe la 15-16h.

| Razvan a răspuns:

How is made si o poti vedea online aici:http://www.tvduck.com/How-Its-Made.html

| Alex_7297 a răspuns:

How it's made în fiecare zi de la 16:00...

| adydassler a răspuns:

Cum se fabrica (how it's made)

| hrdcore a răspuns:

How it's made, in fiecare zi de la 19:00

| oky a răspuns:

How it's made m-am uitat chiar azi la ea.

| anca_3211 a răspuns:

Se numeste "Cum se fabrica?". Cred ca se difuzeaza de la ora 17. 00.

| Nuuu a răspuns:

"Cum se fabrica diverse lucruri?" si de obicei este la ora 19:00
http://tv.acasa.ro/program_Discovery_--p20.html

| laura_2327 a răspuns:

Haunted parca. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How it's made! foarte sigur, pentru ca si eu ma uit mai mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fabrica (how it's made)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca se numeste Cum se creaza atat sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How it's made si se difuzeaza zilnin la ora 19:00

| Lucky_9459 a răspuns:

Stiu ca se numeste cum se fac lucrurile sau cum se fabrica nu mai stiu exact
si daca vrei vreo informatie cauta pe www.port.ro gasesti acolo ora si tot
succes!

| esperar a răspuns:

Emisiunea se numeste,, Cum se fabrica " se transmite la ora 13:00, 19:00 de luni pana vineri, iar sambata si duminica 15:00, 19:00