| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocul club penguin? ei bine cine il stie va rog sa imi raspunda la urmatoarea intrebare : cum devin membru? am trecut toate misiunile si tot nu sunt membru. va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salutare! Aici este PnBoy ...sh :D stiu si eu jocul Club Penguin. Este foarte super iar un amik din cartier este membru. Te voi ajuta. Pentru a deveni membru ( member-ship ) trebuie sa plateste ( card sau telefon ) o anumita suma de ani ( pe luna. sau depinde cat timp vrei sa fii membru ). Iar daca vrei sa devii agent secret in Club Penguin trebuie sa treci de intrebari. In caz de nu stii intrebarile uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=6ZFaVTmu1Qk&feature=related. Mult succes, sper ca te-am ajutat. Cu drag PnBoy. Te pup... ( Sa imi dai fundita te rog )

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu
cand intrii in joc o sa iti apara membership in dai acolo si de acolo te descurci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt member pe club penguin cine vrea sa il dau il dau mai mare placere pe aidiul meu de mes raresdeaconu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt membership si vil dau cu mare placere pe club penguin.ma puteti contacta pe aidiul meu de mes raresdeaconu sau va dau numarul meu de telefon ma puteti suna orcand vreti voi ca eu ma culc la 1noaptea si ma scol la 5dimineata.numarul meu de telefon este : 0767397314: pa pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie să te duci la net şi să vorbeşti cu oamenii de acolo. ei ştiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

şţljkşuţliul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa platesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma fac membru daca nu vreau sa platesc? si vreau sa-mi
daie si mie un cont de membru va rog pls!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar si eu vreau sa stiu cum sa-mi fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vreau sa platesc mai exista o modalitate in care ma pot face membru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu trebuie sa treci toate misiunilehappy de a fii meber. Daca vrei sa fii member trebuie a platesti eu am platit si is membewinking dar nul dau la nimeni doar numele vil dai :princess345 parola nu vii o dau asa dar trebuie sa platesti:-p cum am facut si eu.Pawave

| vlad345 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nune dai parola a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

D3nisa ca sa fi membru trebuie sa te voteze sau sa dai bai. Bani reali.nu dac treci de toate misiunile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu trebuie sa treci misiunile trebuie sa dai la mebership la inceput si iti scrii telu adresa de mail strada pe care stai numarul si mai multe o sa vezi tu intra pe https://secure.clubpenguin.com/membership/login.php?pentru=A&ct=1&pro=0 si o sa vezi dar mai intai trebuie sa scrii numele si parola pinguinului te pup:*

| Enki a răspuns:

Daca vrei sa te faci membru, iti spun eu cum e mai ieftin.intra pe internet, comanda revista club penguin magazine, iar in revista vei vedea ca ai un cod pentru 5000 de coins si un card de member.iei cardul, intri pe club penguin si dai sus in colt membership. apoi dai clic pe card activation si scrii numele pinguinului, apoi bagi codul unic din revista(sunt mai multe casute in care trebuie sa imparti codul in cate 4 sau 5 cifre)si dai activation card. dupa care intri pe club penguin si vezi ca esti member.

| Emmett a răspuns:

Salut, TPU si jucatori de club penguin! Am o oferta grozava: un cont bun de club penguin si un gmail in schimbul a doua coduri de membership nefolosite(unul pentru 12 luni sau mai putine, celalalt de 7 zile)! Pinguinul are item-uri din anii trecuti si multi bani, dar nu este membru... Contul de gmail e bun si poate fi al tau, doar daca imi dai cele doua coduri nefolosite pentru membership! Este o oferta foarte buna! Daca unul dintre voi reuseste sa-mi dea ca raspuns cele doua coduri valide o sa fie acela rasunsul castigator si cel care va primi contul si gmail-ul!

| qDr0g a răspuns:

Tre' sa platesti. daca faci misiuni iti mai dau iteme!

| vlad_4949 a răspuns:

Eu sunt un geniu si fanul nr unu club pnguin trebuie sa platesti bani de pe card sau sa bagi coduri iti pot face tot ce vrei am 1000000 de bani si am penguin storm am toate hainele sun ninja fire am terminat prima misiune existenta epf ca agent simplu pe toate am gasit comoara piratului si pana si misiunea 11 de la agenti seceti m placa argintie de foc sunt tote felurile de ninja si sunt super imbracat am cel mai mare igloo sunt member si am de toate in igloo pana si pe mullet si 8televizoare hd cu plasma pe perete

| steficelfrumossibun a răspuns:

Ha ha ha nu devi membru daca treci toate misiunile
Iti voi spune pasii :da la sectiunea membership card si cumpara(pe bani adevarati nu virtuali)un card de membership apoi du-te la sectiunea activate membershlip card de la sectiunea membership si scrie codel de pe cardul de membership, numele pinguinului si parola.pentru a trimite bani pentru a cumpara cardul trebuie swa scrii numarul de pe unul di cardurile de dcredit ale parintilor tai si cei de acolo vor lua de pe el 28 lei apox. pentru card de un an 18 lei aprox. pentru 6 luni si 8 lei aprox. pentru o saptamana.BAFTA

ps:daca faci rost de doua imi dai si mie unul (raspunde pe adresa de e-mail stefansterea@yahoo.com

| Focsan_Cristian_1982 a răspuns:

Prin misiuni nu devi membru.Ori platesti ori dowlandezi Membership Generator

| lala10211 a răspuns:

Pai Dokii. Sunt jucatoare de mult timp de Club Penguin. Vorbeste cu parintii, strange bani, cauta card member, si eu caut. Am cautat pe Domo, Billa si nu am gasit. Chiar si pe okazii.ro. Succes!
Lala10211

| Constantin_Andrei_1998 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa fiu membru sunt foarte disperat si cand ai vad pe aia cum arata si cum pot sa cumpere tot ce vor ma apuca plansul am o gramada de bani,, 8123,, si n-am pe ce sa-i consum daca vreti sa imi spuneti cum sa ma fac membar vorbim pe yahoo,, u_andrei53,,

| YonicutzaYoYo a răspuns:

Nu poti sa fii membru daca nu platesti, si apropo nu cred ca daca iti faci misiunile iti da Member-ship! Funda te rog!

| Pingolinos a răspuns:

Daca vrei gratis sa fi membru trebuie sa platesti, sau cum fac eu pe CPPS-uri iti zic acum unul http://tizencpps.co.uk/Si ai 100.000 la inceput funda te rog

| Pingolinos a răspuns:

Si eu sunt fan mare Club Penguin va rog facetil memebru pe pinguinulmeu
Numetongueingolinos07
Parola:147258369

| tbogdane a răspuns:

Trimitetimi numele si parola prin sms la 0767258450 si va fac member cu un hack

| Maria_Daria_2000 a răspuns:

Trebuie sa il cauti pe Yotube. Scrii ori in engleza ori in romana:Cod club penguin membarsip.Sau trebuie o plata.

| dxtudydx a răspuns:

Iti dau un cod de la o petitie si intra la membership acolo langa bani este un pinguin cu ceva in mana dai pe el acolo si alegi petitian acolo iti scrii numele si parola dupacea scrie number scrie chestia asta 2982500951271631

| ionut550 a răspuns:

Buna eu joc club penguin va dau un cont de membru pentru altu ca eu nu reusesc sa ma fac ninja de foc il dau pentru alt cont de membru