| anonim_4396 a întrebat:

Stiti siteul/jocul club penguin? ei bine cine il stie va rog sa-mi raspundeti la intrebare: Cum devin membru? am trecut toate misiunile si tot nu sunt membru.

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Eu ma joc pe club penguin chiar daca am o varsta destul de mare pentru a face asta.Devii membru daca platesti.Degeaba treci de misiuni si toate astea, la club penguin, se plateste : 5, 59 dolari pe luna, 29 dolari pe jumatate de an si 57 dolari pe an...parerea mea este ca nu se merita sa platesti, jocul este frumos si fara atatea chestii, dar acum depinde de tine si de cum zic parintii tai, dar sunt 100% sigura, ca pentru a deveni membru trebuie sa platesti.MULT SUCCES:*

(fundita?)

4 răspunsuri:
| Deeeia a răspuns:

Devii membru numai daca platesti o anumita suma de bani... Funda plz?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa platesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre sa platesti vreo 20 30 de euro pe luna daca vrei sa fi membru
dar sa-mi raspunde cineva la o intrebare
care e parola ca sa ai mai multe items?
pls spuneti pe id juniorgus

| gzbtch a răspuns:

Pai si eu am facut toate misiunile si tot nu sunt membru trebuie sa dai o anumita suma de bani ca sa fi membru dar mai sunt si hackuri. dai funda?