| FataTPUpunctRo a întrebat:

Buna TPUlove struck pentru cei care joaca club penguin... Cum devin membru crying? Am facut toate misiunileat wits' end dar tot nu sunt membru. Am vazut ca daca vrei sa devii membru trebuie sa platesti. Dar 99% sunt membri crying Cred ca exista altceva ca sa devin membru love struck please ajutorcrying

>FonDoI8-laughing

Răspuns Câştigător
| icegirl96 a răspuns:

Buna...si eu intru pe club penguin dar sincera sa fiu... m-am cam plictisit ca nu poti face aproape nimica fara a fi membru.Eu mi-am luat membership generator si merge sa intru unde doar cei care sunt membri pot intra, dar nu merge sa cumperi haine sau ceva pentru casasad
Sper ca te-am ajutat un pic!winkinghee hee

| Bogdan4688 a răspuns (pentru icegirl96):

Da-mi si mie siteul la generator te rog

44 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Trebuie sa platesti, cu vreo 2 ani in urma eu am platit si am fost membru. Daca te'ar ajuta cu ceva ti'as lasa contul meu, dar nu poti folosi hainele sau iglul doar daca m'ai face membru din nou. Am doar puffles pe care doar membri ii pot avea(roz, verzi, mov etc.)

| Maria46854213 a răspuns:

Ba nu 99% sunt membrilaughingde abia vreo 70%laughingdaca faci misiunile nu conteaza...trebuie sa platesti pentru a deveni membru:-P

| robertino113 a răspuns (pentru Maria46854213):

Ce misiuni unde le pot face

| DirtyCow a răspuns:

Nu sunt membruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si suntttt nervos si plictisit intrti pe contul meu nu e nimic de vazut facetil membru intrati pe el si pinguinul pinguin nume :laceanu1, parola:123456789

| Madalina_Marina_1996 a răspuns (pentru DirtyCow):

Ti l-am facut!

| robertino113 a răspuns (pentru Madalina_Marina_1996):

Te rog poti sa ma faci si pe mine dar poti casa faci fara plata uite contul nume andrei952
si parola andreea

| LovebloveIoNeLaCrysyyGoodMynameisBellDoorBayy a răspuns (pentru DirtyCow):

Buna ma faci si pe mine membra pentru tot deauna pe club penguin?
Nume : AdriOzi
Parola : Ozarchevici
plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma fac membru luna viitoare.imi fac card de credit imi bag 100euro si ma fac membru 2ani si poate mai bag ceva si ma mai fac o luna

| Frumosu_Roman_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fami si mie uite ma numesc roman frumos si parola floricica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa existe un hack pentru Membership gratuit.Si eu caut o solutie pentru a deveni membru moca, dar inca nu am gasit un hack bun...inca cercetez si caut un hack. Te anunt daca voi gasi vreun cod sau hack.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar daca vad o solutie tio zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc club penguin dar nu stiu cum pot fi membership
help please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar vreau sa ma joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai trebuie sa apesi dedeasupra jocului, unde scrie membership si apoi apasa cat timp vrei sa fii membru si cat costa apoi scrii numele pinguinului tau si parola apoi trimiti banii prin card.Si gata esti membru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un cont de club pinguin sa fie membru please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha ieu sunt membru

| thebosing a răspuns:

Pengable bagativa pe el si aveti mb gratis dar inrejistrativa apasati Play si gata

| Deea157 a răspuns:

Buna! sa stii ca poti fi membru pe gratis stiti ca la club pinguin iti cere ziua de nastere ei atunci cind este ziua ta iti da un cod de 7 zile sau cind sunt anumite sarbatori daca iti este de folos am primit un cod de membru cred ca a expirat daca merge este bine 1341572652749756 accesta este

| Mariuca4562 a răspuns (pentru Deea157):

Nu prea inteleg. unde dau sa vad codul primit?

| Sergiu233 a răspuns:

Incearca ultimate penguin te face direct membru si iti da 50000 la inceput

| cosmin12346789 a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut eu m-am facut membru pentru 2 ani dar am platit.si daca faci misiunile nu conteaza chiar daca le faci pe toate
. singurul scop este sa iti pui hack de ex membership generator sau cv de genu dar dupa primesti ban adica esti banat. daca chiar iti doresti sa te faci singura solutie dreapta si cinstita este sa platesti

| aditucu70 a răspuns:

Ca sa nu platesti, descarca hackul de aici:http://mediafire.com/? 88u0yrm24e805ao

scrii numele si parola, dai 12 month

si peste 2 zile esti membru fara sa platesti

| Mariuca4562 a răspuns (pentru aditucu70):

Ai incercat tu? are vreun virus?

| littlelama a răspuns:

Heii...Eu stiu ca poti deveni membru daca ai cont vechi adica... daca ai un cont de aproape 5 sau 6 ani trimesti membru 7 zile free.

| vlad345 a răspuns:

NU ai cum fara bani
.

| Annutza21 a răspuns:

Salut Pitiiccaa si eu am fost 6 ani la rand membership si mi.a placut! Dar vreau un cont de membru am nevoie urgent de el! Daca are cineva un contul da.ti si mie va rog nu il blochez! Multumesc!

| AndreeaCB20288 a răspuns:

Exista coduri prin care poti primi gratis haine de membru si lucr.
-aici vezi cum sa faci-https://www.youtube.com/watch?v=LrD9Z8IIzyc
-aici vezi coduri-http://www.clubpenguininsiders.com/codes/

| irinalili a răspuns:

Am gasit un site pe care te poti face membru pe gratis, dar nu stiu ce sa raspund la o intrebare

| robertino113 a răspuns (pentru irinalili):

Zicemi site

| robertino113 a răspuns (pentru irinalili):

Zicemi site pe skype unde este lia. ianovici

| celmaitaregho964ghfgbyxnhfd a răspuns:

Eu am fost membru dar iti dau codul meu aici pe TPU floo10 si sabinuta merge 100/00

| stefsmecher a răspuns:

Mai daca nu stii am sa-ti dau eu un cod de o haina se cheama codu : FreeHood

| BloodSharingan a răspuns:

Pt membru e o mica solutie dar nu cred ca merge imf eu am jucat mai de mult si am folosit coduri happy ati las cateva coduri aici : D23EXP11 MMCODE11 MMCODE12 MMCODE13
FreeHood
Pumpkin1

| sibelyka a răspuns:

Stiu cum poti sa devi membru

| XxJustMeXx18 a răspuns:

Pe club penguin trebuie sa platesti ca sa devii membru. Dar din fericire exista hack-uri sau coduri. Pentru a evite orice eveniment neplacut ( banatul contului din cauza hack-ului) iti recomand sa te joci cpps.me. Acolo esti membru gratis! Iti pui coduri in chat exemplu (! ai 220) iti voi da un link de coduri pentru cpps.me http://cpitems.com/ Sper ca te-am ajutat

| Alexandru_Dobrean_1984 a răspuns:

Nume:Marian734
parola:gorila3d
funda?

| XxJustMeXx18 a răspuns (pentru Alexandru_Dobrean_1984):

Alexandu_Dobrean_1984 Imi zici te rog id tau de mess ca vreau sa iti spun ceva. Te rog mult!

| XxJustMeXx18 a răspuns (pentru Alexandru_Dobrean_1984):

Alexandu_Dobrean_1984 Imi zici te rog numele tau de messenger ca vreau sa iti spun ceva. Te rog mult!

| cristina2002 a răspuns:

O sa te ajut pentru ca stiu cum e sa nu poti sa fi membru.Intra pe club penguin pentu romani facebook, e plin de coduri acolo, dar sunt coduri pentru haine nu ca sa fi membru. Sper ca te-am ajutat!love struck