| wizopo2 a întrebat:

Stiti vreun site de upload fisiere care sa iti tina fisierele nelimitat, si sa fie gratis? Nu conteaza atat de mult cat mb de fisiere poti incarca, dar nici sa nu fie sub 100 de mb.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Da este google trebuie doar sa iti faci cont pe gmail, si iti ofera 10 gigabiti de spatiu gratis, cu mai multe conturi pe gmail iti poti usor permite spatiu de 50 giga, este ceva nu? Ceva de genul asta :wizopo2@gmail.com...
berea o dai la anul!