| Joker3134 a întrebat:

Sunt unii care zic ca se intra pe pile la politie,pompieri,jandarmi,dar s-o luam logic, daca ajungi la proba scrisa si faci punctaj mai mare decat ceilalti cum poti sa pici?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pici la probele sportivehappy

| StrongHeart a răspuns:

Deci tu crezi ca toti politistii, toti pompierii si toti jandarmii intra pe pile?
Ok, poate or fi cativa care intra pe pile dar daca tu demontrezi ca esti capabil nu vad ce te-ar opri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker3134):

Pai daca le iei pe toate, esti admis.

| xyz12309 a răspuns:

Eu cand am dat si am intrat cu succes, am dat medical(in orasul de resedinta), apoi fizic, psihologic si ulterior scris, nu ai cum sa nu iei daca faci punctaj mai mare decat ceilalti, dar atentie ca unele probe au nota minim 6, daca ai 2 probe de exemplu, daca la prima iei sub 6 nici nu mai intri la a a2-a proba scrisa...