| anonim_4396 a întrebat:

Telekom, UPC sau Digi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

primul.

| R0R0 a răspuns:

Telekom. Folosesc de mult si sunt multumita

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am Digi si sunt foarte multumit de ei..Merita.Au programele cele mai bune de sport, de documentare, de stiri plus cele obisnuite care sunt prezente la toate companiile. Digi da clasa Telekom si UPC cu siguranta.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Digi, desi nu prea sunt multumit de politica lor, adica trateaza clientii cu superficialitate, totusi cei care vin sa rezolve probleme sunt de treaba, in general, mai sunt si imputiti care nu vor sa se urce pe stalp si spun ca am o alta problema si ma lasa fara net inca o zi pana vine altcineva sa-l faca.