| Gerson a întrebat:

Știe cineva cum sa ajung din Militari la autovit Popești Leordeni, Splaiul Unirii Nr 9?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Metroul pana la statia Mihai Bravu, apoi autobuzul 223. Dar vezi ca 223 vine joia si primavara.
Al naibii reper, la 5km distanta...laughing

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Splaiul Unirii 9 (Popesti Leordeni) nu este la Autovit, ci la Confort City. Adica la vreo 5km distanta.
Oricum Autovit e in Bucuresti, nu in Popesti.

| Gerson explică (pentru Holiday):

La confort city trebuie sa ajung insa mi-a dat reper Autovit

| Gerson explică (pentru Holiday):

Oare daca am chef de sport merge sa o iau pe jos de la Anghel Saligny? Scrie că sunt 30 min de mers pe jos

| Holiday a răspuns (pentru Gerson):

Merge, doar ca o sa treci printr-o zona industriala si pe camp, adica nimic interesant. Strada e asfaltata, deci din punctul asta de vedere nu sunt probleme.