| Randres a întrebat:

Trebuie sa ajung de la metrou Anghel Saligny la Confort City,Popești, însă pe net scrie, No bus routes found. Are cineva habar ce autobuz merge până acolo? E pe Splaiul Unirii

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Metroul pana la Mihai Bravu si apoi autobuzul 223.
Dar ce naiba, toata lumea merge la Confort City, ca mai era unul mai devreme care a intrebat tot cum ajunge acolo...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de Google Maps? Folosește-l!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Google maps nu stie decat, cateva orase cand e vorba de transportul in comun, iar ce are el nevoie e in afara Bucurestiului, deci nici nu exista transport in comun

insa in orice caz @Randres, poti sa mergi pe jos, 2.7km nu e sfarsitul lumii, poti sa chemi un taxi/uber, dar ma indoiesc, ca o sa gasesti, sau poti sa dai telefon la Confort City si sa intrebi, poate au solutii pentru oameni fara masini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am înțeles. Din popesti trebuie sa ajungi la Anghel Saligny?