| puscahoreangaion a întrebat:

TPU
a copiat de pe youtubr adresa linkului cu videoclipul dorit si acum vreau sa-l sterg de pe facebook!
care sunt pasii stergerii linkului cu videoclipul, spuneti-mi ca eu mi-am prins urechile in facebook? dau cea mai mare funda!

Răspuns Câştigător
| mcdeliric1 a răspuns:

Da click pe profilul tau si o sa-ti aparat acolo videoclipul postat si vezi ca ai acolo o sageata cu varful in jos apasa pe ea si o sa-ti apara mai multe optiuni si vezi ca printre ele ai optiunea ''sterge''. Sper ca te-am ajutat big grin funda a?