| anonim_4396 a întrebat:

Am facebook. Dar vreau sa imi fac o adresa de facebook noua privata big grin. Trebuie sa o sterg pe cea pe care o acum? Sau pot sa o modific cumva?laughing Si daca trebuie sa o sterg pe asta...cum? thinking si cel mai important : cum imi fac adresa privata

5 răspunsuri:
| Irinushh a răspuns:

Scuze expertobatting eyelashes ma refeream la profil privat. tongue

| bernaaaaa a răspuns:

Cum adica adresa privata? laughing nu inteleg ce vrei sa zici, eu sunt experta in domeniul facebookului dar nu stiu daca se poate face "privata" happy scuze...

| Oana_Tudosa_Oana_Stan_1977 a răspuns:

Vreau sa-mi fac o adresa noua de facebook.Il am deja, dar vreau altul privat! cautati-ma pe ctudosa@ymail.com

| Dandoczi_Iosif_1956 a răspuns:

Am facebook.Dar vreau sa imi fac oadresa de facebook noua privata.

| Florea_Flaviu_1974 a răspuns:

Vreau sa-mi creez inca o adresa.