| anonim13333 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum pot sa-mi sterg adresa de facebook si sa-mi fac alta.Va rog cat mai repede! Funda.\!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Adrii13 a răspuns:

Pai intri pe facebook si acolo unde este sageata aia in dreapta, unde dai click pe ea ca sa te deconectezi, scrie undeva setarile contului. Dai click si trebuie sa scrie in dreapta securitate. dai click pe securitate si jos de tot scrie dezactiveaza-ti contul. si iti dezactivezi contul. :* funda?batting eyelashes