| conydraga a întrebat:

Unde gasesc in Brasov o frizerie ieftina si buna?

Răspuns Câştigător
| Levente a răspuns:

Pe codrul cosminului partea impara pe undeva vizavii de alimentara. nu stiu ce numar o fi pe acolo. 10 lei tunsoarea. de acum 2 zile

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Salut! O frizerie ieftina si buna o gasesti in cartierul nou Avantgarden. Iti dau detalii in mesaj privat daca doresti. happy E chiar ieftin, la barbati costa cam 13 lei iar la femei un pic mai mult, dar pana in 15-17 lei.happy E frumos salonul, fete tinere, simpatice, comunicative. E curat.happy

| Cataraga_Olga_1980 a răspuns (pentru MisterKat):

Asi vrea si eu adresa, va rog! Multumesc!