| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc o frizerie ca lumea?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca e una buna pe Champs Elysees, intre magazinul Armani si Cafe de la Paix.
Pe bune, acum; nu crezi ca, daca spuneai si in ce oras ar trebui sa fie frizeria aia, ne era mai usor sa-ti raspundem?

Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

In Honolulu la coltlu strazi de la casa 34 de langa chioscu de ziare

| JeffHardy2011 a răspuns:

In oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vorba despre frizerie, poate fi frizeria de tot ( ma intelegi ) si sa se ascunda in ea genii si invers.
Si nu e nici vorba despre oameni, este vorba de tine. De cat de bine stii sa te faci inteles. Sa iti faci intelese vorbele, dorintele.