| Denysa-Myhaela a întrebat:

Unde se afla complexu comercial europa? in bucuresti

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

In voluntari!
la primul pod......tramvaiul 21 te lasa exact acolo!

| Denysa-Myhaela explică:

Sunt bune produsele de imbracaminte din europa? si preturile cum sunt acolo ca eu nu stiu laughing

| Leea1234 a răspuns:

Preturile...sunt pentru toate buzunarele!
in "europa"sunt haine "chinezesti", multe din ele sunt bune...altele nu!
cauti si alegi ce crezi tu!
sfatul meu e sa te duci...in niro...la dragoni...colo e mai bine-organizat totul!
iar preturile sunt asemanatoare!
in ambele locuri...sa ai mare grija la buzunare...si daca esti minora, e bine sa nu mergi neinsotita!
ahhh! niro... e la capatul celalat de europa...ai sa vezi dragonii!

mira
| mira a răspuns:

Sa nu-ti imaginezi cumva ca este vorba despre o cladire moderna.Asa-zisul complex este o groapa la capatul tramvaiului 21 unde sunt tot felul de tarabe si dughene cu cele mai variate marfuri dintre care unele sunt mai ieftine.Este o mizerie plina de pitoresc balcanic.Sa nu te duci dupa o zi ploioasa fiindca va fi noroi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in bucuresti laughing

| mamulos53 a răspuns:

Pantelimon la capătul tramvaiului21